VGTU Mechanikos inžinerijos katedros renginyje skambėjo “Vilpros pramonės” vardas

2015 m. gruodžio 22 d. VGTU inžinerijos katedros jubiliejaus paminėjime dalyvavo buvę ir dabartiniai darbuotojai, VGTU rektorius, Senato pirmininkas, administracijos atstovai, pirmasis katedros vedėjas doc. dr. Romualdas Jonušas ir jo mokytojas aspirantūros metu akademikas prof. habil. dr. Kazimieras Ragulskis, svečiai iš KTU, VU, ASU, LINPRA ir pramonės įmonių.

Pranešime apie katedros nueitą kelią katedros vedėjas prof. Dr. M. Jurevičius pabrėžė ryšio tarp mokslo ir gamybos svarbą, garantuojančią kokybiškas studijas ir sėkmingą katedros darbuotojų mokslinį darbą. Mechanikos fakulteto kolektyvas dėkojo „Vilpros pramonės“ direktoriui Dariui Ozarovskiui ir „Vilpros“ valdybos pirmininkui Algirdui Stasiui Vėgelei už nuolatinę paramą. Dėkodamas už sėkmingą bendradarbiavimą „Vilpros pramonės“ vadovas padovanojo fakultetui  suvenyrinį inercijos ratą, simbolizuojantį besiplėtojantį nenutrūkstamą bendradarbiavimą tarp „Vilpros pramonės” ir VGTU.

Darius Ozarovskis VGTU mechanikos fakultete yra baigęs bakalauro, magistrantūros bei doktorantūros studijas. Šiuo metu „Vilpros pramonėje“ dirba 11 VGTU absolventų.

Plačiau apie renginį skaitykite VGTU puslapyje ČIA