UAB „VILPROS PRAMONĖ” įgyvendino produkcijos eksporto skatinimo projektą

Nuo 2017-01-01 iki 2018-04-30 d. UAB „Vilpros pramonė įgyvendino projektą „Įmonės gaminių eksporto plėtra“, pagal Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo priemonę „Naujos galimybės LT“.

Į projektą investuota 32 tūkst. Eur. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Projekto metu UAB „Vilpros pramonė“ produkcija buvo pristatyta specializuotai ir tikslinei auditorijai tarptautinėse parodose. Projekto įgyvendinimo metu buvo dalyvauta šešiose parodose, keturiose skirtingose valstybėse.

Projekto pridėtinė vertė: išaugusios įmonės eksporto apimtys, padidintas įmonės konkurencingumas ir žinomumas tarptautinėse rinkose, išlaikytos esamos ir sukurtos naujos darbo vietos; padidintas darbo našumas. Taip pat bus pristatoma Lietuva, kaip kokybiškos produkcijos eksportuotoja.

UAB „Vilpros pramonė“ yra vienas stambiausių dūmtraukių gamintojų Baltijos šalyse, Kiekvienais metais bendrovė sėkmingai plečia savo produkcijos pardavimų geografiją ir nuolat ieško naujų partnerių įvairiose valstybėse. Įmonė nuolat investuoja į naujų produktų sukūrimą, gaminių kokybės ir apimčių didinimą. Todėl įmonei būtina didinti savo pardavimus kitų šalių rinkose.