UAB “ VILPROS PRAMONĖ” įgyvendino ES paramos lėšomis finansuojamą eksporto skatinimo projektą

Projektas yra bendrai finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo bei Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis. Projekto reikmėms skirta paramos lėšų suma sudaro 125.173,00 Lt. Bendra projekto vertė – 227.588,00 Lt. Projekto įgyvendinimo trukmė – 23 mėnesiai.

Įgyvendinant šį projektą įmonė dalyvavo trijose tarptautinėse parodose Italijoje, Čekijoje ir Vokietijoje, sertifikavo du gaminius bei atliko kitas viešinimo veiklas. Įmonėje jau dabar pastebima šio projekto nauda, taigi manome, kad kompleksinio sėkmingo visų projekto veiklų įgyvendinimo dėka netolimoje ateityje tikimasi sėkmingai padidinti eksporto apimtis bei vykdyti aiškią ir kryptingą eksporto plėtrą.

Pagrindinė UAB ,,Vilpros pramonė” veikla – dūmtraukių gamyba ir pardavimas. UAB „Vilpros pramonė“ yra vienintelė Baltijos šalyse įmonė, gaminanti dūmtraukius, kuri turi savo veiklai išduotą Gamybos kontrolės sistemos sertifikatą. Bendrovė turi šiuolaikinę automatizuotą dūmtraukių gamybos liniją, o 2007 m. dūmtraukius pradėjo gaminti naujoje gamykloje. Tai leido padidinti gamybinius pajėgumus, sandėliuojamos produkcijos kiekį. Kiekvienais metais bendrovė sėkmingai plečia savo produkcijos pardavimų geografiją ir nuolat ieško naujų partnerių įvairiose valstybėse. Teigiami šio projekto rezultatai leistų įmonei tinkamai parinkti gaminamos produkcijos asortimentą, vykdyti investicijas ir kitaip tinkamai planuoti savo veiklas.