Į sparčiausiai augusių šalies smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių apdovanojimus „Gazelė 2014” pakviesta ir „Vilpros pramonė”

2015 m. sausio mėn. 30 d. vyko kasmetinis sparčiausiai augusių šalies smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių apdovanojimai „Gazelė 2014“.

Konkurse dalyvavo įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2010 m. sausio mėn. 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29 mln. – 40 mln. Eurų. Paskutiniaisiais lyginamaisiais metais – 2013 m. – konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. „Gazelių apyvarta, palyginti 2010 m. ir 2013 m. augo ne mažiau kaip 20 proc. Ne mažiau už augimo kriterijų svarbus ir skaidrumas bei viešumas. T.y. įmonė turi tvarkingai mokėti LR įstatymais numatytus mokesčius ir kasdieninėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Todėl nugalėtojai buvo tikrinami ypač atidžiai. Ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija. Kitas svarbus kriterijus – kiek pati įmonė nori viešai kalbėti apie savo veiklą ir dalintis patirtimi.

„Vilpros pramonė“ UAB, tapo viena iš pripažintų įmonių atitinkančių išvardintus kriterijus.

Daugiau apie vykusius „Gazelė 2014” apdovanojimus skaitykite čia.