Dūmtraukių pritaikymas

Dūmtraukių pritaikymas

Dūmtraukių sistemas, kurios
yra pritaikytos daugeliui prietaisų, naudojamų šildymui. Šildymui skirti prietaisai gali būti kūrenami dujomis, skystu ar kietu kuru – medienos malkos, granulės, briketai,
anglys, durpės.
Degimo proceso metu išsiskiriantys degimo produktai patekę į dūmtraukį atvėsta ir kondensuojasi ant jo vidinės sienelės. Tam kad namo mūrinis dūmtraukis būtų apsaugotas nuo jį ardančio agresyvaus kondensato, yra naudojami nerūdijančio plieno įdėklai.
Krosnelė ir židinys suteikia namams jaukumo ir šilumos. Tačiau liepsna degdama sukuria degimo produktus, kurie turi būti pašalinti į atmosferą. Tam yra sukurta ne viena dūmtraukių sistema, kuri yra parenkama pagal krosnelės tipą, kuro rūšį ir vietą namuose.
Energiškai efektyviems pastatams ypač svarbus pastato sandarumas. Yra sukurti šildymo įrenginiai nedarantys įtakos pastato sandarumui. Šiems įrenginiams oras degimui yra tiekiamas atskiru ortakiu specialia dūmtraukių sistema.
Nerūdijančio plieno
dūmtraukiai ir kiti aksesuarai,
specialiai sukurti pirties
arba kubilų krosnelėms,
yra greitai ir lengvai įrengiami
pirties elementai.
Kondensaciniai dujiniai katilai degimo produktus šalina priverstiniu būdu, naudodami ventiliatorių. Tam yra sukurtos specialios dūmtraukių sistemos iš nerūdijančio plieno, atsparios aukštam slėgiui ir susidarančiam agresyviam kondensatui dūmtraukio trakte.
Kolektyviniai pastatai,
taip pat vadinami daugiabučiais,
gali būti šildomi ne tik centralizuoto šildymo
sistemomis, bet ir kiekvienam butui įrengiant
atskirą šildymo įrenginį.
Dažniausiai tai dujiniai katilai.
Energijos ir šilumos šaltinių generavimo prietaisai pramonei dažnai reikalauja standartinių ir nestandartinių dūmtraukių sistemų sprendimų. Mes dirbame šioje rinkoje ir siūlome sprendimus nuo dūmtraukių sistemų parinkimo, projektavimo iki produkto gamybos ir įrengimo.